• Rezidence Jílové – Jílové u Prahy

Detaily projektu

 • Datum výstavby

  2021

 • Lokalita

  Jílové u Prahy

 • Umístění

  Barvířova 519

 • Stav

  Stavební povolení

 • Kategorie

  ,

Popis projektu

Rozhodně se bez nadsázky dá říci, že Jílové u Prahy patří dnes k nejvyhledávanějším lokalitám příjemného bydlení. Malebná příroda se zde snoubí s kompletní občanskou vybaveností. A tak zde najdete, v dnešní době tak vyhledávané, celé řady možností volnočasového vyžití. Okolní lesy nabízejí celou řadu turistických tras či cyklostezek, blízká Sázava pak v létě možnosti koupání či oblíbeného rybaření. Ani v zimě nezůstane nikdo ochuzen. Například 2 km vzdálená Chotouň nabízí lyžařskou sjezdovku s možností lyžování a sáňkování, na zimní výlety po okolí je také možnost nazout běžky. Anebo se prostě jen tak projít na čerstvém vzduchu.
Město Jílové u Prahy mimo jiné nabízí i kompletní občanskou vybavenost. Od mateřské školky přes školu základní a také dvě středoškolská učiliště. Je zde několik praktických lékařů, zubař, ale také třeba městská knihovna. Celá řada obchodů včetně supermarketu BILLA určitě uspokojí své zákazníky. Výčet služeb je zde prostě široký.
Neopomenutelnou je pak i dopravní dostupnost. Je zde zavedena Pražská integrovaná doprava, která zajišťuje celodenní spojení s hlavním městem, je zde i vlaková zastávka, kde Vás vlak dopraví do centra Prahy. Pro ty, co raději jezdí po vlastní ose, je Praha vzdálena zhruba dvacet minut jízdy.
A právě do této lokality připravila společnost Nový domov Praha s.r.o., v úzké spolupráci s investorem výstavby společností INOFEOS a.s., nový projekt komorního bytového domu. Domu o dvaceti jedna bytových jednotkách, s vlastním parkováním na uzavřeném pozemku areálu domu. Celý koncept se stavby se skládá z třípodlažní budovy, která se nachází v ulici Barvířova, na hranici s územím nezastavitelné zeleně. To poskytuje do budoucna uživatelům záruku klidného bydlení, tak trochu stranou od přeplněných sídlišť.
Každá bytová jednotka je plně vybavena v souladu s tabulkou standardního vybavení. Její součástí je rovněž vlastní sklepní kóje umístěná v přízemí budovy a parkovací stání, které se bude nacházet na pozemku stavby.

Informace o projektu získáte kliknutím zde