Jílové u Prahy dnes patří k nejvyhledávanějším lokalitám příjemného bydlení. Malebná příroda se zde snoubí s kompletní občanskou vybaveností. A tak zde najdete, v dnešní době tak vyhledávané, celé řady možností volnočasového vyžití. Okolní lesy nabízejí celou řadu turistických tras či cyklostezek, blízká Sázava pak v létě možnosti koupání či oblíbeného rybaření. Ani v zimě nezůstane nikdo ochuzen. Například 2 km vzdálená Chotouň nabízí lyžařskou sjezdovku s možností lyžování a sáňkování, na zimní výlety po okolí je také možnost nazout běžky. Anebo se prostě jen tak projít na čerstvém vzduchu.

A právě do této lokality připravila společnost Nový domov Praha s.r.o., v úzké spolupráci s investorem výstavby společností INOFEOS a.s., nový projekt komorního bytového domu o dvaceti dvou bytových jednotkách s vlastním parkováním v uzavřeném areálu na pozemku. Celý koncept se stavby se skládá z třípodlažní budovy, která se nachází v ulici Barvířova, na hranici s územím nezastavitelné zeleně. To poskytuje do budoucna uživatelům záruku klidného bydlení, tak trochu stranou od přeplněných sídlišť.

Stavební práce
Ve výstavbě, předpokládaný termín k nastěhování je do konce roku 2023.

Dopravní dostupnost
Je zde zavedena Pražská integrovaná doprava, která zajišťuje celodenní spojení s hlavním městem, je zde i vlaková zastávka, kde Vás vlak dopraví do centra Prahy. Pro ty, co raději jezdí po vlastní ose, je Praha vzdálena zhruba dvacet minut jízdy.

Vybavenost města
Město Jílové u Prahy mimo jiné nabízí i kompletní občanskou vybavenost. Od mateřské školky přes školu základní a také dvě středoškolská učiliště. Je zde několik praktických lékařů, zubař, ale také třeba městská knihovna. Celá řada obchodů včetně supermarketu BILLA určitě uspokojí své zákazníky. Výčet služeb je zde prostě široký.

Vybavení bytové jednotky
Každá bytová jednotka je plně vybavena v souladu s tabulkou standardního vybavení. Její součástí je rovněž vlastní sklepní kóje umístěná v přízemí budovy a parkovací stání, které se bude nacházet na pozemku stavby.

BYTvelikostdostupnostPůdorys bytu
Byt 1.1Prodáno
Byt 1.2Prodáno
Byt 1.3Prodáno
Byt 1.4Prodáno
Byt 1.52+kk50,3 m24 750 000,-půdorys bytu
Byt 1.6Prodáno
Byt 1.7Prodáno
Byt 1.8Prodáno
Byt 2.1Prodáno
Byt 2.2Prodáno
Byt 2.3Prodáno
Byt 2.4Prodáno
Byt 2.5Prodáno
Byt 2.6Prodáno
Byt 2.73+kk76,2 m26 900 000,-půdorys bytu
Byt 2.8Prodáno
Byt 2.9Prodáno
Byt 2.10Prodáno
Byt 3.1Prodáno
Byt 3.2Prodáno
Byt 3.3Prodáno
Byt 3.42+kk76,7 m27 250 000,- Rezervacepůdorys bytu
Garážové stáníProdáno

mapa umístění stavby